Jisses, vad tiden går fort! Jobbat i två veckor nu men känns som om det var hur länge sen som helst som jag hade semester, otäckt egentligen va fort den känslan infinner sig. Det har inte hänt så mycket sen sist, tjejerna tog silver och det var grymt gjort 🙂 ! Men sen har det mest vart jobb o kollat tv, typ 😉 . Patrik och Nadia är hemma igen från sin resa och min cirkel körde jag igång igen nu i tisdags och om en vecka startar kören upp för hösten så nu rullar allt på som vanligt 🙂 .
Igår var iaf jag och Tarja till Golden Hits, var trevligt som alltid där 🙂 . Och imorgon ska jag klä mig gult och svart och dra till Friends för att kolla in derbyt mellan AIK ❤ – Bajen.
På tisdag kommer Annica upp till Stockholm på jobb ett par dagar och kommer då sova hos mig 🙂 . Det blir kul! Var länge sen vi sågs nu så det blir kul att träffas och skvallra lite 😉 .
Men nu ska jag sätta på en tvättmaskin och fixa med käk så vi hörs mer en annan dag!
Kommentera